راهکارهایی برای انتخاب بهترین شرکت طراحی وبسایت

بسیاری از افرادی که به دنبال راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کارشان هستند اولین سوالی که ذهنشان را درگیر می کند این است که کدام شرکت را برای طراحی سایت خود انتخاب کنند ؟
در این مقاله ما به شما کمک می کنیم و راهکارهایی را برای بهترین انتخاب به شما پیشنهاد می کنیم .

۱- نیازسنجی کنید و هدف خود را از ایجاد وب سایت مشخص کنید

پاسخ به این سوالات می تواند راه گشا باشد :

 آیا وب سایت شما یک وب سایت تجاری است ؟
 آیا وب سایت شما چیزی مانند یک کاتالوگ است و با هدف معرفی کسب و کارتان است ؟
 آیا هدفتان از ایجاد وب سایت جذب مشتریان جدید است ؟

پاسخ به این سوالات به شما در پیدا کردن شرکت طراح وبی که بیشترین همخوانی را با هدف شما داشته باشد، کمک می کند. این نکات را ثبت کنید و به عنوان پایه ارزیابی هر شرکت استفاده کنید.

۲- بررسی وب سایت خود شرکت

وب سایت خود شرکت را ببینید آیا مورد قبول شما هست ؟ این شرکت اگر خود مدعی بهترین خدمات و کیفیت است آیا خود از وب سایت خوبی بهره می برد و یا می گوید ما کوزه گریم و از کوزه شکسته آب می خوریم. اگر کسی ادعایی در مورد ارائه خدمات عالی دارد خود نیز باید در این مورد در بهترین وجه ممکن عمل نماید و بهترین وب سایت ممکن را با نقطه نظر خودش داشته باشد و قابل قبول نیست که خودشان برای تجارت خود اهمیتی قائل نباشند و از شما بخواهند بهترین وب سایت ممکن را با بیشترین امکانات ممکن داشته باشید.

۳- تجربه طراحی وب سایت مرتبط با حیطه فعالیت شما

نمونه کارها و آخرین پروژه های انجام شده شرکت های مختلف را مورد بررسی قرار داده و شرکتی را برای انجام پروژه خود انتخاب کنید که تجربه مرتبط با حیطه کاری شما را داشته باشد
به طور مثال اگر شما قصد راه اندازی وب سایت فروشگاهی دارید، بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که در نمونه کارهای خود تجربه وب سایت تجارت الکترونیک داشته باشند.

۴- مشخص کنید شرکت طراح وب چه خدمات یا محصولاتی را می تواند به شما ارائه کند

محصولات یا خدمات ارزشمند و متمایزی که شرکت طراحی می تواند به شما ارائه کند چه مواردی هستند؟ بازاریابی اینترنتی یا ارتقای وب سایت در گوگل ؟ بازایابی ایمیلی یا کمپین تبلیغاتی گوگل؟

۵- توجه به نظرات مشتریان

یکی دیگر از معیار های انتخاب یک شرکت طراحی سایت نظرات مشتریان قبلی شرکت است
با مشتریان قبلی این شرکت ها تماس بگیرید و نظر آنان را در مورد نحوه عملکرد و پشتیبانی آن شرکت جویا شوید.

ببینید آیا از خدمات پیمانکار آینده شما رضایت دارند؟ بهتر است میزان رضایت مشتریان را از خدمات و به خصوص خدمات پس از فروش ایشان بدانید . این همان آینده نزدیک شماست. دقت کنید که این شرکت چه پروژه ای برای شرکت مشتری انجام داده آیا فقط سال گذشته یک هاستینگ به ایشان داده و یا اینکه پروژه سنگینی را با ایشان به پایان رسانده است.

۶-ارائه خدمات پشتیبانی

همچنین نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا بعد از ساخته شدن وب سایتتان نیازی به آپدیت کردن آن وجود دارد یا نه ؟ و آیا شرکتی که شما انتخاب کرده اید خدمات پشتیبانی را ارائه می کند ؟
شرکت طراحی سایت باید بتواند در طول زمان پشتیبانی مناسبی از کارفرما بکند. به دلیل اینکه در طول زمان نیازهای کارفرما و نیازهای جامعه تغییر پیدا می کنند بنابراین سایت هایی که پشتیبانی نشوند عمر کوتاهی خواهند داشت .
پس در زمان انتخاب شرکت مورد نظر حتما نحوه پشتیبانی را مدنظر قرار داده و پکیج های پشتیبانی سایت را بررسی کنید .

۷-رسمی کردن پروژه در قالب قرارداد

اجرای پروژه را در قالب یک قرار داد رسمی که همه جوانب از جمله اینکه طراح سایت دقیقا چه کاری را می خواهد انجام دهد، همچنین مدت زمان انجام پروژه، قیمت، منابع تخصیص داده شده را در نظر گرفته باشد رسمی کنید و اطمینان حاصل کنید که قرارداد تمام مشکلات احتمالی که ممکن است پیش بیاید را پوشش داده است .

Share:

ارتباط با ما

ارتباط با کارشناس فروش و مشاوره
جناب آقای مهندس حسین مرعشی :
۰۹۱۹۲۶۱۰۲۱۲
سرکارخانم مهندس رویا مرعشی حسینی :
۰۹۱۹۹۶۲۱۰۲۱
سرکار خانم مهندس راضیه مرعشی:

09127682118

سامانه پیام کوتاه: ارسال عدد ۱۰ به  ۳۰۰۰۲۲۸۱۰۰۰۰۰۰

02188700668