طراحی سایت

طراحی سایت

سایت پایه

سایت پایه در واقع یک هدیه از طرف گروه پاد نت به مشتریانی است که ابتدا قصد محک زدن کسب و کار خود از طریق اینترنت را دارند تا در صورت کسب نتایج مثبت در گام های بعدی سایت های تخصصی تری را سفارش دهند. در این نوع سایت ها از قالب های آماده استفاده شده.قالب های آماده قالب هایی هستند که به سفارش و سلیقه مشتریان قبلی طراحی شده اند که با مبلغ ناچیز ۵۰۰هزار تومان در اختیار شما عزیزان قرار میگیرند.

طراحی سایت متوسط

در وب سایت های متوسط اطلاعات و محتویات وب سایت یکبار جمع آوری و طراحی می شود و تغییر در آنها حتما باید توسط طراح وب سایت انجام شود چرا که انجام ویرایش مورد نظر مشتری در سایت باید به گونه ای انجام شود که در ساختار اصلی سایت تغییری ایجاد نکند. وب سایت متوسط بیشتر برای شرکت هایی که تغییرات ماهیانه کمی در وب سایت خود ایجاد میکنند مناسب است.
معمولا این روش طراحی و بهینه سازی سایت از نظر اقتصادی هزینه اولیه پائین تری نسبت به روش های دیگر طراحی سایت دارد اما با توجه به اینکه در این نوع سایت کنترل پنلی وجود ندارد که بتوان به کمک آن سایت را مدیریت کرد و یا تغییراتی در آن ایجاد کرد باید از طراح سایت کمک گرفت، در همین راستا پاد نت پس از طراحی و آپلود سایت متوسط طی قراردادی جداگانه خدمات پشتیبانی را نیز به شما عزیزان ارائه می کند

طراحی سایت حرفه ای

سایت حرفه ای و پایگاه های داده به سایت ها قدرت فراوانی داده است سایت حرفه ای مجموعه ای از صفحات است که در پاسخ به نیاز و درخواست کاربر ساخته می شود و بیشتر محتوای آن از یک پایگاه داده فراهم می شود. سایت داینامیک امروزه بسیار محبوب می باشد.

تنها با انتخاب چند گزینه توسط کاربران صفحه ای که مورد نظر وی بوده است ساخته می شود. این گونه صفحات به کاربران توانایی دسترسی سریع به حجم عظیمی از اطلاعات و به مدیران سایت ها سرعت و سادگی به روز رسانی اطلاعات را هدیه می کنند زیرا تنها اطلاعات پایگاه داده به روز رسانی می شود، نه صدها صفحه دیگر!

در سایت داینامیک کنترل پنلی وجود دارد که مدیر سایت تغییرات را به وسیله این کنترل پنل بر روی سایت اعمال می کند.

مزایای سایت حرفه ای :

۱٫در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید
۲٫در هر جای دنیا محتوای سایت خود را ویرایش نمایید.
۳٫سایتی پرمحتوی و پویا داشته باشید
۴٫تعداد نامحدود صفحه، منو ، زیر منو و… در سایت خود داشته باشید
۵٫مطالب و صفحات سایت خود را براحتی ویرایش کنید
۶٫طراحی گرافیکی سایت و استفاده از انیمیشن های فلش مانند اسلاید و یا تبلیغات نمایش آمار
۷٫بازدید، مدیریت مطالب، مدیریت نظر سنجی مدیریت محصولات ،مدیریت گالری،مدیریت اخبار سایت ، کلیه برنامه های مرتبط با بانک اطلاعاتی
تمام موارد ذکر شده در بالا را می توانید خود مدیریت کنید.

پادنت به عنوان یکی از پیشگامان طراحی سایت و بهینه سازی سایت داینامیک در ایران، کلیه خدمات فوق را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای، ارائه می نماید.

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان یک طرح ویژه از طرف گروه پادنت که در آن از قالب های آماده استفاده می شود قالب های آماده قالب های هستن که به سفارش و سلیقه برخی از مشتریان طراحی و برنامه نویسی و پیاده سازی شده اند و این قالب ها در اختیار مشتریان جدید گذاشت شد تا بتوانن با کمترین هزینه سایت خود را راه اندازی کنند در مجموع هزینه ی طراحی با این قالب ها مبلغ ۲۰۰ هزار تومان می باشد طراحی سایت ارزان هدیه گروه پادنت به کسانی که به تازگی به دنیای اینترنت وارد شده اند می باشد

طراحی سایت

سایت استاتیک از اولین سایت هایی بود که طراحی شد. در وب سایت های استاتیک اطلاعات و محتویات وب سایت یکبار جمع آوری و طراحی می شود. تغییر در آنها باید توسط طراح وب سایت انجام شود. ویرایش سایت مورد نظر مشتری باید به گونه ای باشد که تغییراتی در ساختار سایت به وجود نیاورد. وب سایت استاتیک بیشتر برای شرکت هایی که قصد حضور در اینترنت را دارند و تغییر در وب سایت آنها به چند مورد در ماه محدود می شود، مناسب است.

معمولا این روش طراحی سایت و بهینه سازی سایت از نظر اقتصادی هزینه اولیه پائین تری نسبت به روش های دیگر طراحی وب سایت دارد. در این سایت کنترل پنلی وجود ندارد که بتوان با کمک آن سایت را مدیریت کرد و یا تغییراتی را در آن اعمال نمود. ویرایش سایت، ابتدا با توجه به ساختار طراحی شده برای صفحات و پس از هماهنگی های لازم، این اطلاعات توسط طراحان سایت قابل تغییر است. اگر تغییراتی را بخواهیم بر سایت استاتیک اعمال کنیم باید از طراح وب سایت کمک بگیریم. سایت استاتیک از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد، به دلیل اینکه نمی توان اطلاعاتی را به سایت افزود و اگر قرار به ویرایش سایت باشد باید طوری باشد که ساختار اصلی سایت تغییر نکند.

پادنت انواع وب سایت استاتیک را با طراحی گرافیکی زیبا و امکانات کامل، طراحی و راه اندازی می نماید . پادنت  بعد از طراحی و آپلود سایت ایستا شما می تواند طی قردادی جداگانه خدمات پشتیبانی بعد از آپلود را نیز به شما ارائه دهد.

سایت داینامیک و پایگاه های داده به سایت ها قدرت فراوانی ارزانی کرده ان. سایت داینامیک مجموعه ای از صفحات است که در پاسخ به درخواست کاربر ساخته می شود و بیشتر محتوای آن از یک پایگاه داده فراهم می شود. سایت داینامیک امروزه بسیار محبوب می باشد.

تنها با انتخاب چند گزینه توسط کاربران صفحه ای که مورد نظر وی بوده است، ساخته می شود. این گونه صفحات به کاربران توانایی دسترسی سریع به حجم عظیمی از اطلاعات و به مدیران سایت ها سرعت و سادگی به روز رسانی اطلاعات را هدیه می کنند زیرا تنها اطلاعات پایگاه داده به روز رسانی می شود، نه صدها صفحه دیگر!

در سایت داینامیک کنترل پنلی وجود دارد که مدیر سایت تغییرات را به وسیله این کنترل پنل بر روی سایت اعمال می کند.

مزایای سایت داینامیک:

 • در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.
 • در هر جای دنیا محتوای سایت خود را ویرایش نمایید.
 • سایتی پرمحتوی و پویا داشته باشید.
 • تعداد نامحدود صفحه، منو ، زیر منو و… در سایت خود داشته باشید.
 • مطالب و صفحات سایت خود را براحتی ویرایش کنید.
 • طراحی گرافیکی سایت
 • استفاده از انیمیشن های فلش مانند اسلاید و یا تبلیغات
 • نمایش آمار بازدید
 • مدیریت مطالب
 • مدیریت نظر ستجی
 • مدیریت محصولات
 • مدیریت گالری
 • مدیریت اخبار سایت
 • کلیه برنامه های مرتبط با بانک اطلاعاتی
 • تمام موارد ذکر شده در بالا را می توانید خود مدیریت کنید.

پادنت به عنوان یکی از پیشگامان طراحی سایت و بهینه سازی سایت داینامیک در ایران، کلیه خدمات فوق را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای، ارائه می نماید.

وب,سایت,وب سایت,طراحی وب سایت,طراحی سایت,سئو,سئو سایت,سئو وب سایت,آموزش سئو,آموزش بهینه سازی موتورهای جستجو,افزایش بازدید,آموزش بازدید,آموزش بازدید از سایت,بالا بردن بازدید سایت,وب شهریار,سایت شهریار,وب سایت شهریار,طراحی وب سایت شهریار,طراحی سایت شهریار,سئو شهریار,سئو سایت شهریار,سئو وب سایت شهریار,آموزش سئو شهریار,آموزش بهینه سازی موتورهای جستجو شهریار,افزایش بازدید شهریار,آموزش بازدید شهریار,آموزش بازدید از سایت شهریار,بالا بردن بازدید سایت شهریار,طراحی وب سایت شهریار,جرفه ای ترین طراحی وب سایت در منطقه شهریار,طراحی سایت رستوران,طراحی سایت مدرسه,طراحی سایت خودرو,طراحی سایت آموزشگاه,طراحی سایت پزشکی,طراحی سایت چت روم,طراحی سایت عکاسی,طراحی سایت شبکه اجتماعی,طراحی سایت علمی,طراحی سایت بازی آنلاین,طراحی سایت دانلود,طراحی فروشگاه مجازی,تبلیغات کلیکی گوگل,طراحی سایت تجارت الکترونیک,طراحی پرتال اطلاع رسانی,طراحی پرتال خبر و خبرگزاری,طراحی سایت ریسپانسیو,طراحی سایت املاک,طراحی سایت دکوراسیون,تبلیغات بلوتوثی,طراحی سایت و تبلیغات,طر اخی سایت فروش شارژ,بهینه سازی قالب,راهکارهای سئو,افزایش بازدید و ترافیک,پلاگین سئو برای وردپرس,راهکارهای سئوطراحی سایت  asp.net ,طراحی سایت آتلیه,گوگل وب مستر چیست,قیمت طراحی سایت فروشگاهی,قیمت تبلیغات بلوتوثی,دانلود آلبوم نگاه محسن یگانه,قیمت طراحی پرتال خبر و خبرگزاری,قیمت طراحی سایت مراکز تجاری,قیمت طراحی سایت انتشارات,قیمت طراحی سایت تجاری,قیمت طراحی سایت عکاسی,قیمت پرتال خبر و خبرگزاری,قیمت طراحی سایت در شهریار,قیمت سئو در شهریار,قیمت تبلیغات کلیلکی گوگل,قیمت طراحی سایت مدرسه,قیمت طراحی سایت آموزشگاه,قیمت آموزش پایه سئو,قیمت تبلیغات بلوتوثی,قیمت طراحی وب سایت در شهریار,قیمت طراحی سایت انتشارات,قیمت طراحی سایت انتشارات,چطوری یک وب سایت خوب داشته باشیم,آموزش طراحی سایت,بهترین روش تبلیغاتی , اولین گام برای ساخت یک سایت,سیستم مدیریت وب سایت , اهمیت کلمات کلیدی در بازدید , جدیدترین روش های هک کردن , روش جدید هک کردن, قالب های جدید وردپرس , طراحی سایت شهریار, web design
, نمونه سایت بهینه شد , طراحی لوگو , در گوگل اول باشیم

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188700668