افزایش ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت

داشتن یک وب سایت خوب فاکتور بسیار مهمی برای جذب بازدیدکننده,نگه داشتند بازدید کننده و همچنین سئو است.

سئو در حال حاضر از معنای لغوی ان بسیار فراتر رفته و به جایی رسیده که دیگر فاکتورهای موتورهای جستوجو براساس رفتار کاربران چیدمان پیدا کرده.

در این وضع داشتن یک وبسایتی که تمامی ویژگی های یک وبسایت موفق را داشته باشد میتواند به شما کمک بسیار زیادی بکند. اما سوال اینجاست که این فاکتورها چه هستند؟ چه ویژگی هایی باید سایت ما داشته باشد تا بتوانیم بگوییم سایت ما موفق است؟ در این پست به این موارد پاسخ خواهیم داد.

دامنه‌ی خوب

پادنت یک دامنه ی خوب بهترین راه به یاد ماندن است.خیلی ها فکر میکنند دامنه های ۳ حرفی که ان ۳ حرف عدد هم باشد خیلی خوب است . راحت در یاد کاربر میماند در صورتی که اینطور نیست بلکه سایتی دامنه اش در یاد کاربر میماند که با به یادآوردن ادرس سایت موضوع انهم به خاطر بماند.یک مبحث مهم در سئو مرتبط بودن ادرس با محتوا است. هیچ ادرس نمیتوانید پیدا کنید که شماره در ان داشته باشد و ارتباط موضوعی هم با محتوا داشته باشد.

بزارید با یک مثال ساده و کاربری موضوع را بهتر روشن کنیم.برای شما ممکن است پیش امده باشد که در گوگل موضوعی را جستجو کنید و به سایت های انگلیسی بربخورید مثلا شما جستوجو میکنید دانلود با نتایج به این شکل روبه رو میشوید:

مشاهده میکنید که گوگل کلمه ی شما را شناسایی میکند و به انگلیسی هم ان را نمایش میدهد.این در ادرس سایت شما میتواند بسیار موثر باشد.

لوگو

شاید به نظر زیاد مهم نباشد اما در اصل خیلی مهم است.لوگوی شما معرف سایت شماست. سایت بدون لوگو معنا ندارد زیرا لوگوی سایت به عنوان نشانی از سایت شما در همه جا خواهد بود و همیشه زمانی که یک بازدید کننده لوگوی شما را در سایتی دیگر میبیند سای شما را به یاد می آورد.لوگوی طراحی شده برای شما باید یا دارای یک بار معنای خاص مرتبط با موضوع سایت شما باشد و یا باید به اندازه ای خاص باشد که بتوان تفاوت ان را حتی وقتی که با موضوع سایت مرتبط نیست احساس کرد.پس بهتر است همان ابتدای کار برای خود یک شرکت طراحی انتخاب کنید و از انها بخواهید که کار طراحی شما را انجام دهند.

قبل از ان که کسی سوال کند شما پاسخ بدهید

زمانی که شما در فکر راه اندازی یک وبسایت هستید,باید تمامی جوانب را مدنظر داشته باشید یکی از این بخش ها نیازهای کاربران شماست.شما نباید به کاربر اجازه بدهید که فکر کند شما یک انحصار طلب هستید بلکه باید فکر کند شما کسی هستید که دانش خودتان را برای همه میخواهید. زیاد هستند سایت هایی که ادعای آموزشی بودن دارند اما به قدری بار محتوایی انها ضعیف است که به نظر میرسد انها از قصد مطالب خود را ناقص مینویسند که باعث شود کاربر از انها تقاضای اطلاعات بیشتر کند.بیش%:.۷۷D8

,طراحی سایت آتلیه,قیمت سئو در شهریار,قیمت طراحی سایت مراکز تجاری,قیمت طراحی سایت مدرسه,قیمت طراحی سایت آموزشگاه,قیمت آموزش پایه سئو,قیمت تبلیغات بلوتوثی,قیمت طراحی وب سایت در شهریار,قیمت طراحی سایت انتشارات,قیمت طراحی سایت املاک,قیمت طراحی سایت انتشاراتتبلیغات بلوتوثی,قیمت طراحی پرتال خبر و خبرگزاری,چطوری سایتم صفحه اول گوگل میاد,آموزش طراحی سایت,بهترین روش تبلیغاتی, اولین گام برای ساخت یک سایت,آموزش وب سایت , اهمیت کلمات کلیدی در بازدید , جدیدترین روش های هک کردن , روش جدید هک کردن , فروش ویژه نرم افزار تبلیغات رایگان, قالب های جدید وردپرس , طراحی سایت شهریار , نمونه کار پادنت, web design
, نمونه سایت بهینه شد , بهینه کردن وب سایت , طراحی لوگو , در گوگل اول باشیم , چگونه یک وب سایت قوی داشت باشیم که از اسپم ها اسیب نبیند

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188700668